ANA SAYFA    DO!BREAK NEDİR?     BASINDA DO!BREAK     WIN!BREAK    YORUMLAR    İLETİŞİM     EARLY!BREAKER     CORPORATE!BREAKS     ÜYE OLUN  
OFFICIAL!  
SHORT!BREAKS  
LONG!BREAKS  
MUSIC & FEST!  
HOBBY!BREAKS  
PARTY!  
GOURMET!  
ONCE IN A LIFE!  
ALL BREAKS!  
DO!BREAK | ETKİNLİK DETAY
DOBREAK 2009

La Tomatina Festivali, Valensiya, Barselona
Her yıl Valensiya'ya 40 km uzaklıkta bulunan Bunyol kasabasında Ağustos ayının son Çarşamba günü düzenlenen La Tomatina festivali binlerce ziyaretçi ağırlıyor. Yaklaşık bir saat süren domates savaşına girmek için cesaretinizi toplamanız gerekiyor. 1945 yılından bu yana yapılan festivalin (Franco döneminde yasaklanmış) dünyanın en çılgın festivallerinden biri olduğuna şüphe yok. Unutulmaz bir yerel festival deneyiminin yanısıra Valensiya ve Barselona'ya gidiyoruz. İspanya'nın üçüncü büyük şehri Valensiya'da mimarisiyle dikkat çeken City of Arts & Sciences başta olmak üzere pek çok aktivite seçeneği bulunuyor. Tabii ünlü paella'sını da muhakkak tadıyoruz. Deniz mahsüllü olanı özellikle öneriyoruz. Katalan bölgesinin başkenti Barselona'da Gaudi'nin izlerini takip etmenin yanısıra; Olimpiyat Stadyumu, Gothic Quarter, Paseig de Gracia, El Borne başta olmak üzere şehrin ana noktalarını yerel rehberimizle geziyoruz. Barselona, sokaklarında kaybolmak isteyeceğiniz ve yürüyerek keşfedebileceğiniz bir şehir. Katalan meydanından Cristof Colomb heykeline kadar yapılacak bir yürüyüş Barselona'ya gidince olmazsa olmazlardan. Deniz kenarında olmanın avantajını kullanan Katalan mutfağı ise zengin deniz mahsülleriyle sizi kesinlikle memnun edecek. Program dahilinde gerçekleştirecğimiz Cava gezisi ile İspanya'nın köpüklü şarabını da keşfediyoruz. Çılgın bir festival yaşayacağınız ve İspanya'nın gözde iki şehrini keşfedeceğiniz iz bırakacak bir hafta sizi bekliyor.
DOBREAK 2009

Neden Gidelim?
+ La Tomatina katılabileceğiniz en çılgın festivallerden
+ İspanya'nın 3. büyük şehri Valensiya ve çevresini gezmek
+ Gaudi'nin renklendirdiği Barselona'yı keşfetmek
+ İspanya'nın köpüklü şarabını tadacağımız Cava Gezisi
+ DO!BREAK farkıyla yerel rehber ve max 20 kişilik kafa dengi tatil arkadaşlarıyla eşsiz bir deneyim
+ DO!BREAK farkıyla bütün geziler fiyata DAHİL, ekstra gezi YOK


DOBREAK 2009

Coldplay
Serin bir yaz akşamı, Avrupa'nın en güzel, en keyifli, en eğlenceli şehirlerinden bir tanesi BARCELONA ve muhteşem sahne performansı ile COLDPLAY! Konser alanına giderken yaşadığımız konser heyecanı, şehrin tarihi güzellikleri ile birleşince tarif edilmez bir hal aldı. Bilet kontrolünden geçip o kalabalığı ilk gördüğümüz an ise anlatılamaz. Özellikle Coldplay hayranıyım diyorsanız söyleyebilirim ki aramızda ağlayanlar bile vardı. Hatırladığım son sahne ise şu: Olimpik stadyumun her yerini çepeçevre insanlar sarmış ve hep beraber şarkılara eşlik ediyorlar. Çok büyük ve çok başarılı bir organizasyondu, müzik de güzel olunca herşey güzel bir anıya dönüştü. Teşekkürler DO!BREAK!!
Yıldız Teknik Universitesi
Graduate
19.10.2009  Banu  Çiçek Tülü
QUIZ SORUSUNU BILEN HER
50-100-150-200-250.
KİŞİ DO!BREAK
BOYUN YASTIĞI
KAZANIYOR!
DO!Break Aktiviteler
King's Day & Brüksel Break
26 Nisan - 1 Mayıs, 2017 | 890 Euro
Amsterdam, HOLLANDA Brüksel, BELÇİKA
Turuncu Çılgınlığı!
DO!Break Aktiviteler
Barselona & Sitges Karnavalı Break
25 Şubat - 1 Mart, 2017 | 820 Euro
Sitges, İSPANYA
Spain's Wildest Party!!
DO!Break Aktiviteler
Venedik Karnavalı Break
16 - 19 Şubat, 2017 | 790 Euro
Venedik, İTALYA
Mask the differences!