ANA SAYFA    DO!BREAK NEDİR?     BASINDA DO!BREAK     WIN!BREAK    YORUMLAR    İLETİŞİM     EARLY!BREAKER     CORPORATE!BREAKS     ÜYE OLUN  
OFFICIAL!  
SHORT!BREAKS  
LONG!BREAKS  
MUSIC & FEST!  
HOBBY!BREAKS  
PARTY!  
GOURMET!  
ONCE IN A LIFE!  
ALL BREAKS!  
DO!BREAK | ETKİNLİK DETAY
DOBREAK 2009

Milli Takımımızın Euro 2016'da İlk Maçı
Işıkların şehri Paris, Euro 2016 coşkusuyla daha da renklenecek. 10 Haziran - 10 Temmuz tarihleri arasında hayat duracak ve yalnızca futbol konuşulacak. Bu heyecana ortak olmak ve maçları canlı olarak izlemek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın ve yerinizi şimdiden ayırtın. Sınırlı sayıdaki maç bileti fırsatını kaçırmayın. Paris, dünyanın en çok turist çeken yerlerin başında geliyor. Moda, sanat, mutfak, şarap, tarih; seyahat severlere birbirinden farklı deneyimler vadediyor. Ünlü Louvre veya Orsay Müzelerini gezmek; Şanzelize'de yürüyüp birbirinden güzel dekore edilmiş vitrinlere bakmak; Eyfel Kulesi ve Montmarte Tepesi gibi Paris'in sembolü olmuş yerleri ziyaret etmek; alışveriş yapmak; Fransız mutfağını ve şaraplarını tatmak; Paris'in ziyaretçilerine sunduğu onlarca aktiviteden yalnızca bir kaçı.
DOBREAK 2009

Neden Gidelim?
+ Euro 2016 heyecanını yerinde yaşamak
+ Milli Takımımızı yalnız bırakmamak
+ Maç dışındaki zamanda Paris'i keşfetmek
+ Parizyen rehberlerimizle gerçek Paris'i tecrübe etmek
+ Fransız mutfağını daha yakından tanımakDOBREAK 2009

Coldplay
Serin bir yaz akşamı, Avrupa'nın en güzel, en keyifli, en eğlenceli şehirlerinden bir tanesi BARCELONA ve muhteşem sahne performansı ile COLDPLAY! Konser alanına giderken yaşadığımız konser heyecanı, şehrin tarihi güzellikleri ile birleşince tarif edilmez bir hal aldı. Bilet kontrolünden geçip o kalabalığı ilk gördüğümüz an ise anlatılamaz. Özellikle Coldplay hayranıyım diyorsanız söyleyebilirim ki aramızda ağlayanlar bile vardı. Hatırladığım son sahne ise şu: Olimpik stadyumun her yerini çepeçevre insanlar sarmış ve hep beraber şarkılara eşlik ediyorlar. Çok büyük ve çok başarılı bir organizasyondu, müzik de güzel olunca herşey güzel bir anıya dönüştü. Teşekkürler DO!BREAK!!
Yıldız Teknik Universitesi
Graduate
19.10.2009  Banu  Çiçek Tülü
QUIZ SORUSUNU BILEN HER
50-100-150-200-250.
KİŞİ DO!BREAK
BOYUN YASTIĞI
KAZANIYOR!
DO!Break Aktiviteler
King's Day & Brüksel Break
26 Nisan - 1 Mayıs, 2017 | 890 Euro
Amsterdam, HOLLANDA Brüksel, BELÇİKA
Turuncu Çılgınlığı!
DO!Break Aktiviteler
Barselona & Sitges Karnavalı Break
25 Şubat - 1 Mart, 2017 | 820 Euro
Sitges, İSPANYA
Spain's Wildest Party!!
DO!Break Aktiviteler
Venedik Karnavalı Break
16 - 19 Şubat, 2017 | 790 Euro
Venedik, İTALYA
Mask the differences!