ANA SAYFA    DO!BREAK NEDİR?     BASINDA DO!BREAK     WIN!BREAK    YORUMLAR    İLETİŞİM     EARLY!BREAKER     CORPORATE!BREAKS     ÜYE OLUN  
OFFICIAL!  
SHORT!BREAKS  
LONG!BREAKS  
MUSIC & FEST!  
HOBBY!BREAKS  
PARTY!  
GOURMET!  
ONCE IN A LIFE!  
ALL BREAKS!  
DO!BREAK | ETKİNLİK DETAY
DOBREAK 2009

İbiza'nın eğlenceli sahilleri ve çılgın gece hayatı sizleri bekliyor...
Gaudi'nin birçok yere imzasını attığı Katalan bölgesinin başkenti olan Barselona ziyaretçilerine birçok seçenek sunuyor. Sagrada Familia, Park Guell ve Casa Mila Gaudi'nin Barselona'ya bıraktığı eserlerden yalnızca birkaçı. Mimari açıdan çok zengin bir şehir olan Barselona, sokaklarında kaybolmak ve şehri yürüyerek keşfetmek için mükemmel bir destinasyon. Picasso ve Miro müzeleri sahip oldukları zengin sanat koleksiyonlarıyla ziyaretçilerini bu konuda fazlasıyla doyuruyor. Sokak göstericileri ile dolu olan La Rambla şehrin kalbinin attığı yer. Katalan meydanından Cristof Colomb heykeline kadar yapılacak bir yürüyüş Barselona'ya gidince olmazsa olmazlardan. Deniz kenarında olmanın avantajını kullanan Katalan mutfağı ise zengin deniz mahsülleriyle sizi kesinlikle memnun edecek. İbiza dünyanın eğlence merkezlerinin başında yer alan bir ada. Barselona'nın güneydoğusunda, Akdeniz'de yer alan bu ada, birbirinden güzel sahillerinde dinlenebileceğiniz, beach partilerinde gündüzden eğlenmeye başlayabileceğiniz ve gece kulüplerinde sabahlara kadar çılgınca eğlenebileceğiniz seçeneklerle dolu. Her gece dünyaca ünlü DJ'lerin farklı kulüplerde sergiledikleri performanslar arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız. Enerjiniz ve parti modunuz varken mutlaka yaşanılması gereken bir deneyim! İbiza'da parti bir başkadır.
DOBREAK 2009

Neden Gidelim?
+ Dünyanın en çılgın eğlence merkezlerinden
+ Her gece dünyaca ünlü DJ'lerin çaldığı partilerde eğlence
+ Her akşam farklı klüplerde farklı temalı partiler
+ İbiza ve Formentera sahilleri
+ Katalan ve İspanya mutfağını ve kültürünü tanıma
+ Picasso, Miro, Dali gibi modern sanat ustalarının yaşadığı şehirde eserlerini görme


Amsterdam
DO!BREAK ile ilk seyahatimde, daha önce birçok kez gittiğim Amsterdam'ı yerel rehber ile yeniden keşfetme fırsatı buldum. Tam merkezde yer alan otelimiz şehri doyasıya yaşamamızı sağladı. Dostlugunuz ve yakin ilginize tesekkur ederiz...DO!BREAK!!!!!!!!!!!!!!!
Merrill Lynch
Sales Trader
26.05.2011  Afşın  Özdemir
QUIZ SORUSUNU BILEN HER
50-100-150-200-250.
KİŞİ DO!BREAK
BOYUN YASTIĞI
KAZANIYOR!
DO!Break Aktiviteler
King's Day & Brüksel Break
26 Nisan - 1 Mayıs, 2017 | 890 Euro
Amsterdam, HOLLANDA Brüksel, BELÇİKA
Turuncu Çılgınlığı!
DO!Break Aktiviteler
Barselona & Sitges Karnavalı Break
25 Şubat - 1 Mart, 2017 | 820 Euro
Sitges, İSPANYA
Spain's Wildest Party!!
DO!Break Aktiviteler
Venedik Karnavalı Break
16 - 19 Şubat, 2017 | 790 Euro
Venedik, İTALYA
Mask the differences!