ANA SAYFA    DO!BREAK NEDİR?     BASINDA DO!BREAK     WIN!BREAK    YORUMLAR    İLETİŞİM     EARLY!BREAKER     CORPORATE!BREAKS     ÜYE OLUN  
OFFICIAL!  
SHORT!BREAKS  
LONG!BREAKS  
MUSIC & FEST!  
HOBBY!BREAKS  
PARTY!  
GOURMET!  
ONCE IN A LIFE!  
ALL BREAKS!  
DO!BREAK | ETKİNLİK DETAY
DOBREAK 2009

Masallar şehri Kopenhag'dan Takımadaları üzerine kurulu büyülü şehir Stokholm'e
Dünyanın en eski krallıklarından biri olan Danimarka, krallık öncesi Vikingler dönemiyle de ilgi çekici bir tarihe sahip. Kopenhag'daki National Museum'u gezerek bu tarihe biraz daha yakından tanık olabilirsiniz. Zealand adasının üzerine kurulu olan Kopenhag, Kuzey ülkeleri içinde en çok ziyaretçi çeken şehir. Dünyanın en yaşanabilir şehri seçilen Kopenhag özellikle toleransıyla ön plana çıkıyor. Şehrin içinde bulunan "free city" olarak adlandırılan Christiania tam bir hippy bölgesi ve mutlaka görülmesi gerekiyor. Bir sanat ve dizayn merkezi olan şehirde birçok müze ve art / design gallery de bulunuyor. Kopenhag denince ilk akla gelen isim; Küçük Deniz Kızı ve Kibritçi Kız gibi çocukluk masallarımızın yazarı Hans Christian Andersen. Kopenhag'ı gezerken birçok yerde bu yazarın izlerine rastlayacağız. Stokholm'ün olağanüstü müzelerine, düzenine, modernliğine hayran kalacağız. Kendimizi alışveriş cennetinde bulacağiz. Nordiska Museet'da (North Museum) tarihi koklayıp, İsveç tarihini yakından tanıyacağız. Moderna Museet'da ( Museum of modern Art) güncel sanatı göreceğiz. Dünya'da kraliyet ailelerinin halen yaşadığı saraylar içinde en büyüğü olan Royal Palace'ı, politik ünü ve mimari yapısının güzelliğiyle her yıl binlerce ziyaretçi alan City Hall'u, günümüzde 17.yy'dan kalan tek gemi olan "Vasa"'nın sergilendiği Vasa Müzesi'ni gezeceğiz. Kafeleri, barları ve alışverişin merkezi olma özelliğiyle Old Town'u turlayacağız. İskandinav mutfağını keşfedeceğiz. İsveç köftesini, somonunu, muhteşem pastane ürünlerini tadıp kendimizden geçeceğiz. Oresund köprüsü Avrupa'nın İskandinavya'ya karadan bağlantı noktası. Gezimizde, Kopenhag ile birlikte 5 saatlik bir tren yolculuğuyla Stokholm'ü de katıp iki ayrı ülke görme fırsatını yakalayacağız.
DOBREAK 2009

Neden Gidelim?
+ Dünyanın en yaşanabilir şehirleri
+ Viking dönemi ve sonrası İskandinavya
+ Küçük Deniz Kızı'nın yazarı Hans Christian Andersen'ın izlerini takip etmek
+ 14 ada ile çevrili Stokholm'de adaların muhteşem manzarısı eşliğinde doğayla baş başa bir deneyim yaşamak
+ Dünyanın en cool barı olan "Ice Bar"da gözün görebildiği her şeyin buz olduğu bir atmosferin tadını çıkarmak
+ Alışveriş, alışveriş, alışveriş


DOBREAK 2009

Venedik Karnavalı
Çok keyifli bir geziydi. DO!BREAK, tur değil özel bir deneyim yaşattı. Venedik Karnavalı da kesinlikle yaşanmaya değerdi, öneriyorum. Ayrıca uzun soluklu olacağına inandığım çok keyifli arkadaşlıklar kurdum.

Doktor
04.03.2011  Sevilay  Karaduman
QUIZ SORUSUNU BILEN HER
50-100-150-200-250.
KİŞİ DO!BREAK
BOYUN YASTIĞI
KAZANIYOR!
DO!Break Aktiviteler
King's Day & Brüksel Break
26 Nisan - 1 Mayıs, 2017 | 890 Euro
Amsterdam, HOLLANDA Brüksel, BELÇİKA
Turuncu Çılgınlığı!
DO!Break Aktiviteler
Barselona & Sitges Karnavalı Break
25 Şubat - 1 Mart, 2017 | 820 Euro
Sitges, İSPANYA
Spain's Wildest Party!!
DO!Break Aktiviteler
Venedik Karnavalı Break
16 - 19 Şubat, 2017 | 790 Euro
Venedik, İTALYA
Mask the differences!