ANA SAYFA    DO!BREAK NEDİR?     BASINDA DO!BREAK     WIN!BREAK    YORUMLAR    İLETİŞİM     EARLY!BREAKER     CORPORATE!BREAKS     ÜYE OLUN  
OFFICIAL!  
SHORT!BREAKS  
LONG!BREAKS  
MUSIC & FEST!  
HOBBY!BREAKS  
PARTY!  
GOURMET!  
ONCE IN A LIFE!  
ALL BREAKS!  
DO!BREAK | ETKİNLİK PROGRAM
ETKİNLİK PROGRAMI
Maskenizi ve kostümünüzü seçin, siz de karnavalın parçası olun!
Tarihi yüzyıllar öncesine dayanan ve Avrupa'nın en renkli festivallerinden olan Venedik Karnavalı, hem Venedik'e ilk defa gidecekler için hem de Venedik'e bir kere daha gitmek isteyenler için mükemmel bir neden sunuyor. Maskeli ve kostümlü insanlar, gösteriler, danslar, müzikler eşliğinde hem karnaval ruhunu doyasıya yaşayacak hem de lokal havayı sonuna kadar tadacaksınız. Maskenizi ve kostümünüzü şimdiden hayal etmeye başlayın!
DOBREAK 2009

1. GÜN - 16 Şubat: İstanbul - Venedik / Venedik Gurme Gezisi
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminaline uçuştan en az 2 saat önce gidip check-in ve bagaj işlemlerini tamamlama. THY tarifeli sefer ile Venedik'e varış. Venedik Havalimanından otele transfer ve otele yerleşme. Ardından serbest zaman. Venedik'teki ünlü maske mağazalarından zevkinize göre maskenizi ve kostümünüzü seçip karnaval için hazırlıklarınızı tamamlayabilir veya Venedik sokaklarında kendinizi geçmişe bir yolculuğa bırakabilirsiniz. Akşam rehberimizle buluşup Venedik şaraplarını keşfediyoruz. Ardından akşam devam eden Venedik Karnavalı eğlencelerine katılabilirsiniz. Gece otelde konaklama.
ÖNEMLİ UYARILAR:
Uçağa check-in ve bagaj işlemleri misafirler tarafından gerçekleştirilecek olup havalimanında acentemizi temsilen yetkilimiz bulunmayacaktır. Gümrüksüz sahada ve uçuş boyunca kabinde rehber bulunmaz.
2. GÜN - 17 Şubat: Venedik / Venedik Şehir Gezisi
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Venedik Karnavalı, çeşitli etkinlikleriyle sizleri bekliyor. Rehberimizle buluştuktan sonra yürüyerek Venedik adasını keşfediyoruz. Grand Canal, Rialto Köprüsü, San Marco Katedrali ve meydanı ve Dükler Sarayı görülecek yerler arasında. Sonrasında yarım saatlik Venedik gondollarıyla şehri geziyoruz. Rehberimiz sizi Karnaval ve Karnaval etkinlikleri konusunda bilgilendirecektir. Gece otelde konaklama.


3. GÜN - 18 Şubat: Venedik / Venedik Karnavalı Sırları Gezisi
Sabah kahvaltısının ardından kostümünüzü giyip maskenizi takıp yerel rehberimizle Karnavalın zamanı Venedik'i keşfe çıkıyoruz ve geçmişe bir yolculuk yapıyoruz. Rehberimiz Karnaval etkinliklerinin yapıldığı bölgelere sizleri götürüp Karnaval'la ilgili ilginç bilgiler paylaşacak ve sonrasında katılmak isteyeceğiniz karnaval etkinliklerine ilişkin sizleri yönlendirecek. Programın sonunda bir Venedik kafesine gidip; bir karnaval klasiği olan sıcak çikolata ile Fritelle (Karnaval pastası) yiyoruz. Sonrasında serbest zaman. St. Mark Meydanı'ndaki gösterilerin parçası olabilirsiniz. Gece otelde konaklama.


4. GÜN -19 Şubat: Venedik - İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından check-out işlemleri ve serbest zaman. Venedik havalimanına transfer. THY tarifeli sefer ile İstanbul'a dönüş.


1  ETKİNLİK GÜNLERİ   1
NOTLAR :

Venedik Gurme Gezisi: Yerel rehberimiz eşliğinde İngilizce olarak gerçekleşecek bir gezi. Elinizdeki Voucher'la saat 17:15'te, rehberimizle buluşma. 4 farklı Venedik şarabına eşlik edecek Venedik mezeleriyle şarap tadımı gerçekleştiriyoruz.
Venedik Şehir Gezisi: Yerel rehberimiz eşliğinde İngilizce ve yürüyerek gerçekleşecek 2 saatlik bir gezi. Elinizdeki Voucher'la saat 14:45'te, Campo San Luca'da, rehberimizle buluşma. Yarım saatlik gondol ile Venedik Kanalları gezisi fiyat dahildir.
Venedik Karnavalı Sırları Gezisi: Yerel rehberimiz eşliğinde İngilizce ve yürüyerek gerçekleşecek bir gezi. Elinizdeki Voucher'la saat 09:45'te, La Fenice Opera House'da, rehberimizle buluşma. Karnavalı yerel rehberimizle adım adım Karnavalın izini sürüp karnavala dair ilginç hikayeler dinliyoruz.


Bir sonraki BREAK'de görüşmek üzere!
MARDİN FOTOĞRAF GEZİSİ
Hem fotoğraf gezimiz, hem lokal rehberimiz hem de katılımcılar bir harikaydı. Mardin DO!BREAK'le yaşanır.
British American Tobacco
03.06.2010  Nazlı  Kerestecioğlu
QUIZ SORUSUNU BILEN HER
50-100-150-200-250.
KİŞİ DO!BREAK
BOYUN YASTIĞI
KAZANIYOR!
DO!Break Aktiviteler
King's Day & Brüksel Break
26 Nisan - 1 Mayıs, 2017 | 890 Euro
Amsterdam, HOLLANDA Brüksel, BELÇİKA
Turuncu Çılgınlığı!
DO!Break Aktiviteler
Barselona & Sitges Karnavalı Break
25 Şubat - 1 Mart, 2017 | 820 Euro
Sitges, İSPANYA
Spain's Wildest Party!!
DO!Break Aktiviteler
Venedik Karnavalı Break
16 - 19 Şubat, 2017 | 790 Euro
Venedik, İTALYA
Mask the differences!