ANA SAYFA    DO!BREAK NEDİR?     BASINDA DO!BREAK     WIN!BREAK    YORUMLAR    İLETİŞİM     EARLY!BREAKER     CORPORATE!BREAKS     ÜYE OLUN  
OFFICIAL!  
SHORT!BREAKS  
LONG!BREAKS  
MUSIC & FEST!  
HOBBY!BREAKS  
PARTY!  
GOURMET!  
ONCE IN A LIFE!  
ALL BREAKS!  
DO!BREAK | ETKİNLİK PROGRAM
ETKİNLİK PROGRAMI
İspanya'yı doyasıya yaşıyoruz
San Fermin Break ile hem İspanya'nın en ünlü festivalini yerel insanlarla birlikte yaşıyoruz hem de Bask bölgesinin kalbi Bilbao ile mutfağı ve kumsallarıyla ünlü San Sebastian'ı keşfediyoruz. Son durak olarak Katalan başkenti Barselona'ya geliyoruz ve yerel rehberimizle Gaudi'nin renklendirdiği bu şehri keşfefediyoruz. Cava gezisi ile de ünlü köpüklü şaraplarını tadıyoruz.
DOBREAK 2009

1. GÜN - 11 Temmuz: SAW - Bilbao
Havalimanı dış hatlar terminalinde uçuştan en az 2 saat önce gidip check-in ve bagaj işlemlerini tamamlama. Akşam Spanair tarifeli seferi ile Barselona aktarmalı Bilbao'ya uçuş. Otele transfer ve yerleşme. Gece otelde konaklama.
ÖNEMLİ UYARILAR:
Uçağa check-in ve bagaj işlemleri misafirler tarafından gerçekleştirecek olup havalimanında acentamızı temsilen yetkilimiz bulunacaktır.
2. GÜN - 12 Temmuz: Bilbao / Bilbao Gezisi
Sabah kahvaltısının ardından yerel rehber eşliğinde Bilbao gezisi. Plaza Nueva, Catedral de Santiago, Plaza Circular, Mercado Rural de Santo Tomas, Puente de San Anton ve Plaza de Toros de Vista Alegre görülecek yerler arasında. Ardından serbest zaman. Gece otelde konaklama.


3. GÜN - 13 Temmuz: Bilbao - San Sebastian - Pamplona / San Sebastian Gezisi & San Fermin Festivali
Sabah kahvaltısının ardından San Sebastian'a hareket ediyoruz. Mutfağı ve kumsallarıyla ünlü San Sebastian'ı yerel rehberimizle geziyoruz ve burada öğle yemeği alıyoruz. Ardından San Fermin festivalinin gerçekleştiği Pamplona'ya gidiyoruz. Burada otelimize yerleşiyoruz. Rehberimiz katılabileceğimiz festival aktiviteleri konusunda bizleri bilgilendiriyor. Gece otelde konaklama.


4. GÜN - 14 Temmuz: Pamplona / San Fermin Festivali
Sabah otelden erken ayrılarak 08:00'de başlayan San Fermin son boğa koşusuna (encierro) katılabilir veya boğa koşusunu izleyebilirsiniz. Boğa koşusunun ardından festivalin son Geçit Töreni'ni izliyoruz. Ardından yerel rehberimizle Pamplona merkezi geziyoruz. Rehberimiz San Fermin'in son gün etkinlikleri ile ilgili bizi bilgilendiriyor. Ardından size özel zaman. Dilerseniz saat 22:00'de havai fişek gösterilerini izleyebilir ve gece 24:00'deki festivalin kapanış seronomisine katılabilirsiniz. Gece otelde konaklama.


5. GÜN - 15 Temmuz: Bilbao - Barselona / Şehir Gezisi
Sabah kahvaltısının ardından Bilbao havalimanına transfer. Tarifeli sefer ile Barselona'ya uçuş. Barselona'da yerel rehber ile yürüyerek şehir gezisi. La Rambla, Montjuic Tepesi, Olimpiyat Stadyumu, Gothic Quarter, Paseig de Gracia, El Borne ve Gaudi'nin eserleri gezilecek yerler arasında. Ardından serbest zaman. Art Nouveau akımının öncülerinden Gaudi'nin izlerini daha yakından görmek için Sagrada Familia, Casa Batllo, Casa Mila, La Pedrera ve Park Güell'i ziyaret edebilirsiniz. Gece otelde konaklama. Gece otelde konaklama.


1  ETKİNLİK GÜNLERİ   2
NOTLAR :

Şehir Gezileri: Yerel rehber eşliğinde İngilizce Bilbao, Pamplona (San Fermin festivali), San Sebastian ve Barselona şehir gezileri fiyata dahildir.
Codorniu Cava Gezisi: Rehberimiz eşliğinde Codorníu bağlarını gezip Cava yapımını öğreniyoruz.Bir sonraki BREAK'de görüşmek üzere!
Stokholm & Takımadaları
Stockholm çok keyifli bir şehir , eski ve modern'in buluştuğu , deniz ve yeşilin iç içe girdiği hayran olunacak bir yer. Stockholm'e DO BREAK ile gitmek ayrı bi keyif ; tüm ayrıntıları düşünülmüş bir program ile 4 güzel gün geçirdik. Rehberimiz Anjel'e ayrıca çok teşekkürler bizimle çok güzel ilgilendi. DO BREAK sayesinde , çok güzel bir şehirde , kendimizi özel hissetiğimiz , çok iyi ağırlandığımız bir seyahat deneyimimiz oldu.
Ströer Kentvizyon
Reservations Director
28.04.2010  Serdar  Üçel
QUIZ SORUSUNU BILEN HER
50-100-150-200-250.
KİŞİ DO!BREAK
BOYUN YASTIĞI
KAZANIYOR!
DO!Break Aktiviteler
King's Day & Brüksel Break
26 Nisan - 1 Mayıs, 2017 | 890 Euro
Amsterdam, HOLLANDA Brüksel, BELÇİKA
Turuncu Çılgınlığı!
DO!Break Aktiviteler
Barselona & Sitges Karnavalı Break
25 Şubat - 1 Mart, 2017 | 820 Euro
Sitges, İSPANYA
Spain's Wildest Party!!
DO!Break Aktiviteler
Venedik Karnavalı Break
16 - 19 Şubat, 2017 | 790 Euro
Venedik, İTALYA
Mask the differences!