ANA SAYFA    DO!BREAK NEDİR?     BASINDA DO!BREAK     WIN!BREAK    YORUMLAR    İLETİŞİM     EARLY!BREAKER     CORPORATE!BREAKS     ÜYE OLUN  
OFFICIAL!  
SHORT!BREAKS  
LONG!BREAKS  
MUSIC & FEST!  
HOBBY!BREAKS  
PARTY!  
GOURMET!  
ONCE IN A LIFE!  
ALL BREAKS!  
DO!BREAK | ETKİNLİK PROGRAM
ETKİNLİK PROGRAMI
La Tomatina Festivali, Valensiya, Barselona
Programın en gözde aktivitesi olan La Tomatina Festivali'nde çılgınca bir eğlence sizleri bekliyor. Binlerce insan binlerce kilo domatesi birbirine fırlatarak tam anlamıyla bir domates savaşı yapıyorlar. Her yıl binlerce kişinin katıldığı bu festivale cesareti olan herkesi davet ediyoruz. Festivalin renklendirdiği program dahilinde Valensiya ve Barselona'yı yerel rehberimizle keşfediyoruz.
DOBREAK 2009

1. GÜN - 28 Ağustos: İstanbul - Valensiya / Şehir Gezisi
Atatürk havalimanı dış hatlar terminaline uçuştan en az 2 saat önce gidip check-in ve bagaj işlemlerini tamamlama. THY tarifeli seferi ile Valensiya'ya uçuş. Valensiya havalimanından otele transfer ve otele yerleşme. Rehber eşliğinde yürüyerek şehir gezisi. Gotik Katedral, Plaza de la Virgen, La Lonja ve Roma Kalıntıları görülecek yerler arasında. Şehir gezisi sonrası otele varış ve yerleşme. Akşam paella'nın anavatanı olan Valensiya'da deniz mahsüllü paella denemizi öneririz. Yerel rehberimiz size restoran önerilerinde bulunacaktır. Gece otelde konaklama.
ÖNEMLİ UYARILAR:
Uçağa check-in ve bagaj işlemleri misafirler tarafından gerçekleştirilecek olup havalimanında acentamızı temsilen yetkilimiz bulunmayacaktır.
2. GÜN - 29 Ağustos: Valensiya / Size Özel Zaman
Sabah kahvaltısının ardından size özel zaman. City of Arts & Sciences'a gitmenizi öneriyoruz. Mimarisiyle dikkat çeken bu kütlür kompleksi Valensiya'da en çok ziyaret edilen yerlerin başında geliyor. Gece otelde konaklama.


3. GÜN - 30 Ağustos: Valensiya - Bunyol / La Tomatina Festivali
Sabah kahvaltısının ardından yarım saat uzaklıktaki Bunyol'a transfer. Rehberimiz eşliğinde Bunyol şehir gezisi. La Tomatina festivali size bekliyor. Katılacak misafirlerimizin yanlarına plastik deniz gözlüğü, rahat bir kıyafet ve festival sonrası değişmek için yedek kıyafet almalarını önemle hatırlatırız. Büyük bir domates savaşına dönüşen festival çok eğlenceli. Festival'den sonra Valensiya'ya dönüş ve serbest zaman. Gece otelde konaklama.


4. GÜN - 31 Ağustos: Valensiya - Barselona / Castellón de la Plana & Peñíscola Gezileri
Sabah kahvaltısının ardından özel aracımızla 1 saat uzaklıktaki Castellón de la Plana'ya varıyoruz. El Fadri Kulesi, Belediye Binası, La Lonja ve Santa Maria Gotik Katedrali gezilecek yerler arasında. Ardından yine 1 saatlik bir yolculuk ile Peñíscola'ya varıyoruz. Denizin üzerinde kurulu olan bu şehri rehberimizle geziyoruz. Ortaçağ'dan kalan Peñíscola Kalesi, Saint Peter Kalesi ve Eski Şehrin sokakları görülecek yerler arasında. Burada öğle yemeği için size özel zaman bırakıyoruz. Ardından yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası Barselona'ya ulaşıyoruz. Barselona'da otele yerleşiyoruz. Gece otelde konaklama.


5. GÜN - 1 Eylül: Barselona / Barselona Şehir Gezisi
Sabah kahvaltısının ardından yerel rehberimiz ile yürüyerek Barselona'yı keşfesiyoruz. La Rambla, Montjuic Tepesi, Olimpiyat Stadyumu, Gothic Quarter, Paseig de Gracia, El Borne ve Gaudi'nin eserleri gezilecek yerler arasında. Ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Art Nouveau akımının öncülerinden Gaudi'nin izlerini daha yakından görmek için Sagrada Familia, Casa Batllo, Casa Mila, La Pedrera ve Park Güell'i ziyaret edebilir. Akşam için yerel restoran ve barlar konsunda Katalan rehberimize danışabilirsiniz. Gece otelde konaklama.


1  ETKİNLİK GÜNLERİ   2
NOTLAR :

Şehir Gezileri: Yerel rehberlerimiz ile Valensiya, Castellón de la Plana, Peñíscola ve Barselona şehir gezileri yürüyerek ve İngilizce olarak gerçekleşecektir.
Bunyol - La Tomatina Festivali: Yerel rehberimiz eşliğinde özel araçla Bunyol kasabasına gidiyoruz. Rehberimiz La Tomatina festivali ve Bunyol kasabasını bizlere anlatıyor. La Tomatina festivaline katılmak isteyen misafirlerimize yanlarında plastik deniz gözlüğü, rahat bir kıyafet ve festival sonrası değişmek için yedek kıyafet almalarını önemle hatırlatırız.
Codorniu Cava Gezisi: Rehberimiz eşliğinde Codorníu bağlarını gezip Cava yapımını öğreniyoruz.


Bir sonraki BREAK'de görüşmek üzere!
Beyrut Fotoğraf
4 4lük ve profesyonel. Farklı tarzı ve müşteri memnuniyeti odaklı olması büyük bir artı.
Aselsan
Uzman
25.05.2011  Umut Onat  Ünver
QUIZ SORUSUNU BILEN HER
50-100-150-200-250.
KİŞİ DO!BREAK
BOYUN YASTIĞI
KAZANIYOR!
DO!Break Aktiviteler
King's Day & Brüksel Break
26 Nisan - 1 Mayıs, 2017 | 890 Euro
Amsterdam, HOLLANDA Brüksel, BELÇİKA
Turuncu Çılgınlığı!
DO!Break Aktiviteler
Barselona & Sitges Karnavalı Break
25 Şubat - 1 Mart, 2017 | 820 Euro
Sitges, İSPANYA
Spain's Wildest Party!!
DO!Break Aktiviteler
Venedik Karnavalı Break
16 - 19 Şubat, 2017 | 790 Euro
Venedik, İTALYA
Mask the differences!