ANA SAYFA    DO!BREAK NEDİR?     BASINDA DO!BREAK     WIN!BREAK    YORUMLAR    İLETİŞİM     EARLY!BREAKER     CORPORATE!BREAKS     ÜYE OLUN  
OFFICIAL!  
SHORT!BREAKS  
LONG!BREAKS  
MUSIC & FEST!  
HOBBY!BREAKS  
PARTY!  
GOURMET!  
ONCE IN A LIFE!  
ALL BREAKS!  
DO!BREAK | ETKİNLİK PROGRAM
ETKİNLİK PROGRAMI
Rio'ya gitmeden Karnaval ateşini yakalamak ister misiniz?
Her yıl binlerce kişinin katıldığı Sitges Karnavalı Katalan bölgesinin en eğlenceli festivallerinden. Barselona'ya 35 km uzaklıktaki bu ufak sahil kasabası karnaval süresince sayısı 300.000'i aşan partygoers, birbirinden ilginç kostümler ve renkli geçit töreni arabalarıyla düzenlenen sokak geçitleri ile 24 saat uyumayan ve eğlenen bir parti şehrine dönüşüyor. Drag showları, inanılmaz kostümleri, La Reina'sı (Kraliçe) ve eğlence ruhuyla tüm sokakları kapsayan non-stop bir show ve parti sizi bekliyor. Kesinlikle unutamayacağınız bir deneyim!
DOBREAK 2009

1. GÜN - 25 Şubat: İstanbul - Barselona - Sitges
Sabiha Gökçen havalimanı dış hatlar terminaline uçuştan en az 2 saat önce gidip check-in ve bagaj işlemlerini tamamlama. Pegasus havayolları ile Barselona'ya hareket. Barselona Havalimanından Sitges'daki otelinize transfer. Ardından serbest zaman. Festival havası sizi sarmalayacak!
ÖNEMLİ UYARILAR:
Uçağa check-in ve bagaj işlemleri misafirler tarafından gerçekleştirilecek olup havalimanında acentemizi temsilen yetkilimiz bulunmayacaktır. Gümrüksüz sahada ve uçuş boyunca kabinde rehber bulunmaz.
2. GÜN - 26 Şubat: Sitges / Sitges Karnaval Geçidi
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz yarım saat uzaklıktaki Barselona'ya geçip; La Rambla'nın arka sokaklarındaki butiklerden Plaza Catalunya'ya burdan da Paseig De Gracia ve Diogonal'e uzanan 5 km uzunluğundaki alışveriş caddelerinde İspanyol modasını takip edebilirler. Bugün Sitges'ta büyük bir sokak geçidi var; Karnaval'ın bu önemli gününü kaçırmayın.


3. GÜN - 27 Şubat: Sitges
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Akşamki karnaval yorgunluğunu Sitges sahillerinde yürüyüş yaparak veya bir kafede soluklanarak atabilirsiniz.


4. GÜN - 28 Şubat: Sitges / Sitges Karnaval Geçidi
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Barselona'ya gidip; Camp Nou stadını ziyaret edebilir, Miro ve Picasso müzelerini gezebilir veya Barselona sokaklarında kaybolabilir. Bugün, karnavalın en renkli günü: Mardi Gras ve karnavalın en çoşkulu günü. Gece geç saatlere kadar devam eden karnaval eğlencelerinde kendinizi akışa bırakın.


5. GÜN- 1 Mart: Sitges - Barselona - İstanbul
Sabah kahvaltısının ardından check-out işlemleri ve Barselona havalimanına transfer. İstanbul'a dönüş.


1  ETKİNLİK GÜNLERİ   1Bir sonraki BREAK'de görüşmek üzere!
Amsterdam & Sensation
FG 93.7 ve DO!BREAK işbirliği ile kazandığım Amsterdam Sensation White Seyahati harikulade idi. Kaldığımız otelin konumu, bize iletilen bilgi notları ve etkinlikler arası tutarlılık, organizasyon herşey dört dörtlüktü. 2.kez gittiğim Amsterdam'ı daha da ayrıntılı gezme fırsatı buldum. Sensation White Partisinde DELUXE biletimiz sayesinde partiyi rahatlıkla izledik. Gelecek sene katılmayı düşünenler biletini bu şekilde tercih etmeli. Transferimiz, otel konaklamamız, parti davetiyelerimiz için DO!BREAK'e çok teşekkürler. Yeni break'ler için takipte kalacağım :)
BerilTech
Kurumsal İletişim & İçerik Yöneticisi
05.07.2011  Tolga  Özek
QUIZ SORUSUNU BILEN HER
50-100-150-200-250.
KİŞİ DO!BREAK
BOYUN YASTIĞI
KAZANIYOR!
DO!Break Aktiviteler
King's Day & Brüksel Break
26 Nisan - 1 Mayıs, 2017 | 890 Euro
Amsterdam, HOLLANDA Brüksel, BELÇİKA
Turuncu Çılgınlığı!
DO!Break Aktiviteler
Barselona & Sitges Karnavalı Break
25 Şubat - 1 Mart, 2017 | 820 Euro
Sitges, İSPANYA
Spain's Wildest Party!!
DO!Break Aktiviteler
Venedik Karnavalı Break
16 - 19 Şubat, 2017 | 790 Euro
Venedik, İTALYA
Mask the differences!