ANA SAYFA    DO!BREAK NEDİR?     BASINDA DO!BREAK     WIN!BREAK    YORUMLAR    İLETİŞİM     EARLY!BREAKER     CORPORATE!BREAKS     ÜYE OLUN  
OFFICIAL!  
SHORT!BREAKS  
LONG!BREAKS  
MUSIC & FEST!  
HOBBY!BREAKS  
PARTY!  
GOURMET!  
ONCE IN A LIFE!  
ALL BREAKS!  
DO!BREAK | ETKİNLİK PROGRAM
ETKİNLİK PROGRAMI
Kralın doğum günü bahane, eğlence şahane!
Kral'ın doğum günü (King's Day) kutlamalarının dünyanın en büyük sokak partisine dönüştüğü Amsterdam'da turuncu bir deneyim sizi bekliyor. Baharın ılık havası ve turuncunun enerjisi eşliğinde farklı bir Amsterdam deneyimi yaşamak istiyorsanız King's Day tam size göre. Bir milyona yakın kişinin Amsterdam'a akın ettiği bu özel günde, freemarket (ikinci el pazarlar), konserler, turuncu kanal gezileri ve King's Night ile şehir rengârenk bir atmosfere bürünüyor.
DOBREAK 2009

1. GÜN - 26 Nisan: İstanbul - Amsterdam / King's Night Party
Atatürk havalimanı dış hatlar terminaline uçuştan en az 2 saat önce gidip check-in ve bagaj işlemlerini tamamlama. THY havayolları tarifeli seferi ile Amsterdam uçuşu ve havalimanına varış. Ardından otelinize transfer ve serbest zaman. King's Day kutlamaları, bu akşam ki King's Night partileri ile başlıyor ve bir çok konsept parti dünzenleniyor. King's Night: King's Day'den önceki gece King's Night olarak adlandırılıyor ve en büyük eğlence Amsterdam'da gerçekleşiyor. Tabi ki King's Night konsepti de turuncu. Herkes turuncuya bürünüyor. Turuncu teması, turuncu çılgınlığı (orange craze, oranjegekte) olarak adlandırılıyor. Bu gece bir çok konsept parti düzenleniyor.
ÖNEMLİ UYARILAR:
Uçağa check-in ve bagaj işlemleri misafirler tarafından gerçekleştirilecek olup havalimanında acentamızı temsilen yetkilimiz bulunmayacaktır. Gümrüksüz sahada ve uçuş boyunca kabinde rehber bulunmaz.
2. GÜN - 27 Nisan: Amsterdam / King's Day
Bugün King's Day: Her yer turuncu. Turuncunun enerjisi bizi de saracak. Amsterdam sokakları birbirinden renkli insanlarla ve aktivitelerle dolu. Bugüne özel "Freemarket" ta alışveriş yapabilir, şehrin farklı noktalarındaki konser ve party'lere katılabilirsiniz.


3. GÜN - 27 Nisan: Amsterdam / Amsterdam Pub Crawl
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Amsterdam'ın ünlü pazarlarından birini gezmenizi öneririz. Birbirinden lezzetli peynirlerini ve egzotik meyvelerini tadabileceğiniz Albert Cuyp veya Dappermarkt'a gidebilirsiniz veya ünlü ikinci el pazarı olan (flea market) Waterlooplein'a gidebilirsiniz. Yerel insanlarla kaynaşmak için güzel bir fırsat. Eğer daha modern bir alışveriş istiyorsanız KalverStraat sizin adresiniz. Rehberimizle akşam Amsterdam barlarını ve gece hayatını keşfe çıkıyoruz. Rehberimizle LeidsePlein'da 20:15'te buluşuyoruz ve yerel publara, chic lounge/barlara ve gözde gece kulüplerine gidiyoruz.


4. GÜN - 28 Nisan: Amsterdam - Brüksel
Amsterdam'daki otelinizden check-out işlemlerinden sonra Brüksel'e trenle geçiş. 3,5 saatlik güzel manzaralar eşliğinde tren yolculuğundan sonra Brüksel'e varış. Otele check-in işlemleri ve ardından serbest zaman.


5. GÜN - 30 Nisan: Brüksel / Belçika Biraları Keşif Turu
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Akşam rehberimizle buluşma. 2,5 saat boyunca ünlü Belçika biralarını keşfe çıkıyoruz. Belçika biralarının lezzet sırlarını öğreniyoruz.


1  ETKİNLİK GÜNLERİ   2
NOTLAR :

Amsterdam Pub Crawl: İngilizce rehberlik eşliğinde yapılacak bir gezi. Elinizdeki Voucher'la LeidsePlein'da grupla 20:15'te buluşma. 18 yaşın üzerindekiler bu tura katılabilir.
Belçika Biraları Keşif Turu: İngilizce rehberlik eşliğinde yapılacak bir gezi. Elinizdeki Voucher'la Central Brussels'de 17:15'te buluşma. 18 yaşın üzerindekiler bu tura katılabilir.Bir sonraki BREAK'de görüşmek üzere!
Coldplay
Serin bir yaz akşamı, Avrupa'nın en güzel, en keyifli, en eğlenceli şehirlerinden bir tanesi BARCELONA ve muhteşem sahne performansı ile COLDPLAY! Konser alanına giderken yaşadığımız konser heyecanı, şehrin tarihi güzellikleri ile birleşince tarif edilmez bir hal aldı. Bilet kontrolünden geçip o kalabalığı ilk gördüğümüz an ise anlatılamaz. Özellikle Coldplay hayranıyım diyorsanız söyleyebilirim ki aramızda ağlayanlar bile vardı. Hatırladığım son sahne ise şu: Olimpik stadyumun her yerini çepeçevre insanlar sarmış ve hep beraber şarkılara eşlik ediyorlar. Çok büyük ve çok başarılı bir organizasyondu, müzik de güzel olunca herşey güzel bir anıya dönüştü. Teşekkürler DO!BREAK!!
Yıldız Teknik Universitesi
Graduate
19.10.2009  Banu  Çiçek Tülü
QUIZ SORUSUNU BILEN HER
50-100-150-200-250.
KİŞİ DO!BREAK
BOYUN YASTIĞI
KAZANIYOR!
DO!Break Aktiviteler
King's Day & Brüksel Break
26 Nisan - 1 Mayıs, 2017 | 890 Euro
Amsterdam, HOLLANDA Brüksel, BELÇİKA
Turuncu Çılgınlığı!
DO!Break Aktiviteler
Barselona & Sitges Karnavalı Break
25 Şubat - 1 Mart, 2017 | 820 Euro
Sitges, İSPANYA
Spain's Wildest Party!!
DO!Break Aktiviteler
Venedik Karnavalı Break
16 - 19 Şubat, 2017 | 790 Euro
Venedik, İTALYA
Mask the differences!