ANA SAYFA    DO!BREAK NEDİR?     BASINDA DO!BREAK     WIN!BREAK    YORUMLAR    İLETİŞİM     EARLY!BREAKER     CORPORATE!BREAKS     ÜYE OLUN  
OFFICIAL!  
SHORT!BREAKS  
LONG!BREAKS  
MUSIC & FEST!  
HOBBY!BREAKS  
PARTY!  
GOURMET!  
ONCE IN A LIFE!  
ALL BREAKS!  
DO!BREAK | ETKİNLİK REZERVASYON
DOBREAK 2009

Tour Expert 2009 | Reservation
Venedik Karnavalı bu yıl 11 - 28 Şubat tarihleri arasındadır. Aktivitemizi 3 gece 4 gün olarak gerçekleştiriyoruz. Etkinliklerimizin teması çerçevesinde bütün geziler programda belirtilmiştir ve fiyata dahildir. Extra tur konsepti acentamızca uygulanmamaktadır. EARLY-BREAKER avantajlarından faydalanmak için aktivitelerimize erken rezervasyon yapmanızı öneriyoruz. Aktivitemiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için aşağıdaki mesaj formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

FİYAT :
4* ŞEHİRİÇİ OTELİ Kişi Başı Fiyat*
İki kişilik oda 790 Euro
İlave Yatak 790 Euro
Tek kişilik oda 990 Euro
**: Yukarıdaki fiyatlar Nakit fiyatlardır. World, Bonus, Shop&Miles Kartlarına 2, 3 ve 4 taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır. Kredi kartı tek çekim ve taksitli TL fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçin.
UÇUŞ DETAYLARI
TARİH HAVAYOLU PARKUR KALKIŞ VARIŞ
16.02.2017 THY IST - Venedik 12:45 13:20
19.02.2017 THY Venedik - IST 19:00 23:30

Fiyata dahil olan hizmetler :
THY tarifeli sefer ile Venedik gidiş-dönüş uçak bileti
Havalimanı - otel -havalimanı transferi
3 gece 4*'lı Continental Hotel veya benzeri otelde Oda-Kahvaltı Konaklama
Yerel rehberle İngilizce Venedik Gurme Gezisi, Şehir Gezisi ve Venedik Karnavalı Sırları Gezisi
Havalimanı vergisi ve hizmet bedeli
TURSAB Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata dahil olmayan hizmetler :
Vize ücreti
Yurtdışı harç pulu
İsteğe bağlı Özel Seyahat Sağlık Sigortası
Yukarıda belirtilmeyen hizmetler

DO!BREAK 2009 | Vize Bilgileri
Gezimizin gerçekleşmesi için yeterli katılımcı şartı yoktur. Fiyatlar THY V sınıfı ile hesaplanmıştır, sınıflardaki doluluk sebebi ile oluşacak fiyat farklılıkları tarafınıza bildirilecektir. DO!BREAK, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler ve havayolu firması ile konaklanacak otel değişebilir. Tüm saatlerin, uçuş detaylarının ve kesinleşmiş otel bilgilerinin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Fiyatlarımız mevcut tarifelere göre hazırlanmıştır. Kurlarda, vergilerde olabilecek değişiklikler ve ulaşım fiyatlarında meydana gelebilecek zamlar fiyatlara yansıtılacaktır. Etkinliklerimizin teması çerçevesinde bütün geziler ?Fiyata Dâhil Olan Hizmetler? bölümünde belirtilmiştir ve fiyata dâhildir. Ekstra tur konsepti acentemizce uygulanmamaktadır. Gezi kayıt sözleşmesinde diğer bütün şartlara yer verilmiştir. Yurtdışı gezilerinde seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Bizimle gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizin bir parçası olarak vize işlemlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Vize verme kararı tamamen konsolosluğun inisiyatifinde olmakla birlikte belgelerinizin eksiksiz olması için gerekli yönlendirmeyi yapıyor ve bireysel başvurularınızda yaşayacağınız olası hataları ve zaman kaybını önlüyoruz.
Ön Rezervasyon Formu
ADI SOYADI *  
E-MAIL *  
KATILIMCI SAYISI *  
CİNSİYETİ *
DOĞUM TARİHİ (MM/DD/YY)
TELEFON
ŞEHİR
ÜLKE
EĞİTİM DURUMU
MESLEK
ETKİNLİK
MESAJINIZ *  
 * Doldurulması zorunlu alanlar
Feria de Abril
Kesinlikle gördüğüm en ilginç festivaldi. Festival, renkli sokak yürüyüşleri, boğa güreşleri ve showlarının yanı sıra, asıl şehirdeki 7'sinden 70'ine herkesin katılımıyla büyük bir eğlence şölenine dönüşüyor. Özellikle akşamları onlarca çadırın kurulduğu alanda İspanyol müziğine, yemeğine ve insanına aşık oluyor insan. En azından bir kere DO!BREAK yapılması gereken bir festival.
IE MBA GRADUATE
04.03.2009  Sevtap  Baş
QUIZ SORUSUNU BILEN HER
50-100-150-200-250.
KİŞİ DO!BREAK
BOYUN YASTIĞI
KAZANIYOR!
DO!Break Aktiviteler
King's Day & Brüksel Break
26 Nisan - 1 Mayıs, 2017 | 890 Euro
Amsterdam, HOLLANDA Brüksel, BELÇİKA
Turuncu Çılgınlığı!
DO!Break Aktiviteler
Barselona & Sitges Karnavalı Break
25 Şubat - 1 Mart, 2017 | 820 Euro
Sitges, İSPANYA
Spain's Wildest Party!!
DO!Break Aktiviteler
Venedik Karnavalı Break
16 - 19 Şubat, 2017 | 790 Euro
Venedik, İTALYA
Mask the differences!