ANA SAYFA    DO!BREAK NEDİR?     BASINDA DO!BREAK     WIN!BREAK    YORUMLAR    İLETİŞİM     EARLY!BREAKER     CORPORATE!BREAKS     ÜYE OLUN  
OFFICIAL!  
SHORT!BREAKS  
LONG!BREAKS  
MUSIC & FEST!  
HOBBY!BREAKS  
PARTY!  
GOURMET!  
ONCE IN A LIFE!  
ALL BREAKS!  
DO!BREAK | ETKİNLİK REZERVASYON
DOBREAK 2009

Tour Expert 2009 | Reservation
San Fermin Break gezimizi 11 - 18 Temmuz arasında gerçekleştiriyoruz. İspanya'nın en ünlü festivali San Fermin'in yanısıra Bilbao, San Sebastian ve Barselona'yı da içeren program ile hayatınızda iz bırakacak bir deneyim yaşamaya hazır olun. Etkinliklerimizin teması çerçevesinde ilgili bütün geziler programda belirtilmiştir ve fiyata dahildir. Ekstra tur konsepti acentamızca uygulanmamaktadır. EARLY!BREAKER avantajlarından faydalanmak için aktivitelerimize erken rezervasyon yapmanızı öneriyoruz. Aktivitemiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için aşağıdaki mesaj formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

FİYAT :
KİŞİ BAŞI EURO
İki kişilik oda 1415 Euro
İlave Yatak 1415 Euro
Tek kişilik oda 1715 Euro
EARLY!BREAKER İNDİRİMİ*
**
*: 2 Mayıs tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda DBL ODA İÇİN 150 EURO; TRPL ODA İÇİN 150 EURO, SGL ODA İÇİN 75 EURO EARLY!BREAKER indirimimiz vardır. 2 Mayıstan sonra, 30 Mayısa kadar DBL ve TRPL oda için 100 EURO, SGL oda için 50 EURO indirim olacaktır.
**: Yukarıdaki fiyatlar Nakit fiyatlardır. World, Bonus, Shop&Miles Kartlarına 2, 3 ve 4 taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır. Kredi kartı tek çekim ve taksitli TL fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçin.
UÇUŞ DETAYLARI
TARİH HAVAYOLU PARKUR KALKIŞ VARIŞ
11.07.2011 Spanair SAW - Bilbao (Barselona Aktarmalı) 16:40 21:35
18.07.2011 Spanair Barselona - SAW 11:30 15:50

Fiyata dahil olan hizmetler :
Spanair tarifeli seferi ile SAW - Bilbao (Barselona aktarmalı), Bilbao-Barselona ve Barselona - SAW uçak biletleri
Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri
2 gece Bilboa'da 3* Barceló Hotel Nervión vb şehir içi otelde oda-kahvaltı konaklama
2 gece Pamplona'da 3* Hotel Blanca de Navarra vb şehir içi otelde oda-kahvaltı konaklama
2 gece Barselona'da 3*' Century Park Hotel vb şehir içi otelde oda-kahvaltı konaklama
Yerel rehber eşliğinde İngilizce Bilbao, Pamplona (San Fermin festivali), San Sebastian ve Barselona şehir gezileri
Yerel rehber eşliğinde Codorniu Cava Gezisi
DO!BREAK rehberlik hizmetleri
Havalimanı vergisi ve hizmet bedeli
Seyahat Sigortası


Fiyata dahil olmayan hizmetler :
Vize ücreti
Yurtdışı Harç Pulu
Yukarıda belirtilmeyen hizmetler


DO!BREAK 2009 | Vize Bilgileri
Gezimiz maksimum 24 kişinin katılımı ile gerçekleşecektir. Geziye katılacak sayının yeterli olmaması durumunda, gezi başlangıç tarihinden 7 gün öncesinden gezi iptali tüketiciye bildirilir. DO!BREAK, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler ve havayolu firması ile konaklanacak otel değişebilir. Tüm saatlerin, uçuş detaylarının ve kesinleşmiş otel bilgilerinin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Fiyatlarımız mevcut tarifelere göre hazırlanmıştır. Kurlarda, vergilerde olabilecek değişiklikler ve ulaşım fiyatlarında meydana gelebilecek zamlar fiyatlara yansıtılacaktır. Etkinliklerimizin teması çerçevesinde bütün geziler "Fiyata Dahil Olan Hizmetler" bölümünde belirtilmiştir ve fiyata dahildir. Ekstra tur konsepti acentamızca uygulanmamaktadır. Gezi kayıt sözleşmesinde diğer bütün şartlara yer verilmiştir. Yurtdışı gezilerinde seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Bizimle gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizin bir parçası olarak vize işlemlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Vize verme kararı tamamen konsolosluğun inisiyatifinde olmakla birlikte belgelerinizin eksiksiz olması için gerekli yönlendirmeyi yapıyor ve bireysel başvurularınızda yaşayacağınız olası hataları ve zaman kaybını önlüyoruz.
Ön Rezervasyon Formu
ADI SOYADI *  
E-MAIL *  
KATILIMCI SAYISI *  
CİNSİYETİ *
DOĞUM TARİHİ (MM/DD/YY)
TELEFON
ŞEHİR
ÜLKE
EĞİTİM DURUMU
MESLEK
ETKİNLİK
MESAJINIZ *  
 * Doldurulması zorunlu alanlar
Rock Werchter
4 günlük muhteşem bir rock serüveni, Rock Werchter 2010. Yıllardır sayısız konser ve festivale giden müzik manyağı biri olarak hayatımda gittiğim en iyi festivaldi veya müzik karnavalı da diyebiliriz. Havaalanından kısa bir yolculuktan sonra festivalin yapıldığı şehir olan Leuven'e ulaştık. Festival alanına geldiğimizde kolayca bilekliklerimizi alarak, kendimizi festival alanına bıraktık, büyük bir kalabalık 80 bin kişi dile kolay =) Her şey düzenli, kesinlikle bira veya yiyecek almak için beklemiyorsunuz. Indie / Rock müzik fanı olarak ipodumda dönen birçok grubu izleme şansım olduu vee finalde Pearl Jam ağzımızda inanılmaz bir tat bıraktı. Tam bir music break oldu. Bu organizsayonu başarı ile yapan DO!BREAK'e çok teşekkürler. ps. içtiğimiz nefis belçika biralarını da unutmamak lazımm=))

Serbest Meslek
08.07.2010  Selçuk  Urgancıoğlu
QUIZ SORUSUNU BILEN HER
50-100-150-200-250.
KİŞİ DO!BREAK
BOYUN YASTIĞI
KAZANIYOR!
DO!Break Aktiviteler
King's Day & Brüksel Break
26 Nisan - 1 Mayıs, 2017 | 890 Euro
Amsterdam, HOLLANDA Brüksel, BELÇİKA
Turuncu Çılgınlığı!
DO!Break Aktiviteler
Barselona & Sitges Karnavalı Break
25 Şubat - 1 Mart, 2017 | 820 Euro
Sitges, İSPANYA
Spain's Wildest Party!!
DO!Break Aktiviteler
Venedik Karnavalı Break
16 - 19 Şubat, 2017 | 790 Euro
Venedik, İTALYA
Mask the differences!