ANA SAYFA    DO!BREAK NEDİR?     BASINDA DO!BREAK     WIN!BREAK    YORUMLAR    İLETİŞİM     EARLY!BREAKER     CORPORATE!BREAKS     ÜYE OLUN  
OFFICIAL!  
SHORT!BREAKS  
LONG!BREAKS  
MUSIC & FEST!  
HOBBY!BREAKS  
PARTY!  
GOURMET!  
ONCE IN A LIFE!  
ALL BREAKS!  
DO!BREAK | ETKİNLİK REZERVASYON
DOBREAK 2009

Tour Expert 2009 | Reservation
Her yıl Ash Wednesday'den önceki hafta yapılan Sitges Karnavalı, bu yıl 23 Şubat - 1 Mart tarihlerinde düzenleniyor. 25 Şubat - 1 Mart tarihleri arasındaki aktivitemizde hem Karnaval coşkusunu yaşıyor hem de Barselona'yı keşfediyoruz. Etkinliklerimizin teması çerçevesinde bütün geziler programda belirtilmiştir ve fiyata dahildir. Extra tur konsepti acentamızca uygulanmamaktadır. EARLY!BREAKER avantajlarından faydalanmak için aktivitelerimize erken rezervasyon yapmanızı öneriyoruz. Aktivitemiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için aşağıdaki mesaj formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

FİYAT :
3* MERKEZİ OTEL Kişi Başı Fiyat
İki kişilik oda 820 Euro
İlave Yatak 820 Euro
Tek kişilik oda 1.320 Euro
*: Yukarıdaki fiyatlar program duyuru tarihindeki uçak bileti fiyatlarıyla hazırlanmış gösterge nakit fiyatlardır. World ve Bonus Kartlarına 2 - 5 arası taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır.
UÇUŞ DETAYLARI
TARİH HAVAYOLU PARKUR KALKIŞ VARIŞ
25.02.2017 PGS SAW- Barselona 11:40 13:25
01.03.2017 PGS Barselona - SAW 14:10 19:50

Fiyata dahil olan hizmetler :
Pegasus Havayolları direk Barselona gidiş-dönüş uçak bileti
Havalimanı - Otel - Havalimanı transferi
Sitges'da 3*'lı merkezi otelde 4 Gece oda-kahvaltı konaklama
Havalimanı vergisi ve hizmet bedeli
TURSAB Zorunlu Seyahat Sigortası


Fiyata dahil olmayan hizmetler :
Vize ücreti
Yurtdışı Harç Pulu
Özel Seyahat Sağlık Sigortası
Yukarıda belirtilmeyen hizmetler

DO!BREAK 2009 | Vize Bilgileri
Gezimizin gerçekleşmesi için yeterli katılımcı şartı yoktur. Fiyatlar Pegasus Havayolları T sınıfı ile hesaplanmıştır, sınıflardaki doluluk sebebi ile oluşacak fiyat farklılıkları tarafınıza bildirilecektir. DO!BREAK, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler ve havayolu firması ile konaklanacak otel değişebilir. Tüm saatlerin, uçuş detaylarının ve kesinleşmiş otel bilgilerinin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Fiyatlarımız mevcut tarifelere göre hazırlanmıştır. Kurlarda, vergilerde olabilecek değişiklikler ve ulaşım fiyatlarında meydana gelebilecek zamlar fiyatlara yansıtılacaktır. Etkinliklerimizin teması çerçevesinde bütün geziler "Fiyata Dahil Olan Hizmetler" bölümünde belirtilmiştir ve fiyata dahildir. Ekstra tur konsepti acentamızca uygulanmamaktadır. Gezi kayıt sözleşmesinde diğer bütün şartlara yer verilmiştir. Yurtdışı gezilerinde seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Bizimle gerçekleştireceğiniz seyahatlerinizin bir parçası olarak vize işlemlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Vize verme kararı tamamen konsolosluğun inisiyatifinde olmakla birlikte belgelerinizin eksiksiz olması için gerekli yönlendirmeyi yapıyor ve bireysel başvurularınızda yaşayacağınız olası hataları ve zaman kaybını önlüyoruz.
Ön Rezervasyon Formu
ADI SOYADI *  
E-MAIL *  
KATILIMCI SAYISI *  
CİNSİYETİ *
DOĞUM TARİHİ (MM/DD/YY)
TELEFON
ŞEHİR
ÜLKE
EĞİTİM DURUMU
MESLEK
ETKİNLİK
MESAJINIZ *  
 * Doldurulması zorunlu alanlar
Venedik Karnavalı
Venedik Karnavalı gezisi beklentimin de üzerinde güzel geçti. Yerel rehberler çok iyiydi. Havanın güzel olması gezimizi daha da keyifli hale getirdi. Gruptaki arkadaşlarla da çok keyifli zaman geçirdik.
Siemens
04.03.2011  Menekşe  Sevinç
QUIZ SORUSUNU BILEN HER
50-100-150-200-250.
KİŞİ DO!BREAK
BOYUN YASTIĞI
KAZANIYOR!
DO!Break Aktiviteler
King's Day & Brüksel Break
26 Nisan - 1 Mayıs, 2017 | 890 Euro
Amsterdam, HOLLANDA Brüksel, BELÇİKA
Turuncu Çılgınlığı!
DO!Break Aktiviteler
Barselona & Sitges Karnavalı Break
25 Şubat - 1 Mart, 2017 | 820 Euro
Sitges, İSPANYA
Spain's Wildest Party!!
DO!Break Aktiviteler
Venedik Karnavalı Break
16 - 19 Şubat, 2017 | 790 Euro
Venedik, İTALYA
Mask the differences!